Përfunduan me sukses finalet e kategorisë Adult të turneut ALBANIAN OPEN 2021 ku triumfuan Rrezart Cungu dhe Gresi Bajri. 🇦🇱🎾
Përballje të forta mes tenistëve shqiptarë.
👏👏👏
Rezart Cungu nga Ulqini 🇲🇪 mundi në finale Arbër Sulstarovën nga Tirana 🇦🇱 me rezultatin 6-3, 6-0 ndërsa Gresi Bajri nga Shkodra 🇦🇱 fitoi me rezultatin 6-1,6-2 ndaj Aja Broqi nga Kosova🇽🇰.