Gresi Bajri shpallet fituese e turneut MASTERS WOMEN 2021 Adult.
Pas një përballje të fortë në finale me rezultatin 6-2, 7-5 ndaj Kristal Dule, e cila pozicionohet në vendin e dytë.
Gjysmëfinaliste rezultuan Rea Qinami dhe Brunilda Mrruku.

Çmimi i parë kishte premio 600 $, çmimi i dytë 300 $ dhe çmimet e treta nga 100 $.

I urojmë suksese të tjera tenisteve shqiptare.