Breaking news
  1. Lojtarët më të mirë për vitin 2021
  2. Mbyllet me sukses “Shkodra Indoor Senior 2021”
  3. Gresi Bajri fituese e MASTERS WOMEN 2021
  4. “Shkodra Indoor” edhe në kategoritë U12, U16
  5. Turneu “Shkodra Indoor”, për kategoritë U10, U14

Rankimi Kombëtar

RANKIMI KOMBËTAR

 

KATEGORIA U7

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. KLEIS ROTA 180
2. MILAN KRYEZIU 180
3. JONIS GABA 170
4. MARIN JUBANI 90
5. FLOID KASO 60
6. ELI DURAKU 55
7. BERION MARKU 30
8. KELT UKA 20

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. ALEKSIA BETA 60
2. VIVIEN JORGONI 60
3. IDA TRESKA 45
4. IRIS ABEDINAJ 45

 

 

 

KATEGORIA U9

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. MARTIN BUSHATI 120
2. MAJK QERAMIXHI 105
3. MIKEL QERAMIXHI 75
4. MORIHEI DURAKU 45
5. JONIS GABA 30
6. AHMAD BACE 20
7. MILAN KRYEZIU 20
8. KLEIS ROTA 10

 

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. VIVIEN JORGONI 120
2. DEBORA TRESKA 90

 

 

KATEGORIA U10

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. ARES FERHATI 450
2. ARBËR DANO 255
3. DITAN MULLIQI 175
4. GABRIEL BODE 75
5. LUIS MARKU 30
6. DHIMITËR BALLAURI 20
7. HERION AJETI 20
8. KRISTO TOMORRI 20

 

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. ANJEL HOXHA 330
2. GLORA BUSHATI 155
3. SERENA JOSIFI 90
4. SOFI KITA 90
5. AIZA SUBASHI 80
6. ALISA KRISTO 65
7. VIVIEN JORGONI 65
8. STELA MIHALLARI 45
9. ANA BORAJ 30
10. EVITA ÇILIKOKA 20
11. FATIOLA SINANI 20
12. RANIA BUSHATI 20
13. ANABEL ÇOBA 10
14. EVITA ZEKAJ 10

 

 

KATEGORIA U12        

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. ALEX PRIFTI 435
2. DENIS GABA 290
3. ARES FERHATI 135
4. TIMOTEO ARAPI 120
5. REI DAKOLLI 100
6. ARBËR DANO 90
7. ARMEND GALIQI 80
8. OLGER QARRI 80
9. GERT KURTI 70
10. HAJRO BIZHGA 60
11. DITAN MULLIQI 50
12. NOEL HIDRI 50
13. BRAJAN ZAKE 40
14. JONIS ZAHIRI 40
15. LUIS MARKU 40
16. ERDI NUHU 30
17. DION PEPOSHI 20
18. ALEKS VERRIA 10
19. DEAN NIKPRELAJ 10
20. DHIMITËR BALLAURI 10
21. ENIAN MEHMETI 10
22. GABRIEL BODE 10
23. LUIS MARKU 10
24. LUKAS KASA 10
25. MAJK QERAMIXHI 10
26. MIKEL QERAMIXHI 10
27. TEDI PEPA 10
28. TEO HAXHI 10
29. TEODOR GJIKNURI 10

 

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. EMILI BILALI 265
2. ENKI HYSENI 180
3. ANJEL HOXHA 70
4. ARBIANA DURO 30
5. DEA ARAPI 30
6. EMI SHEHAJ 20
7. ERIKA SEMANJAKU 20
8. REISA TRASHANI 20
9. SINDI XHEZAJ 20

 

 

KATEGORIA U14

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. KLEDI GABA 270
2. DAMIAN METHASANI 225
3. ARLIS MUKA 180
4. ONIX SHKURTA 70
5. TEDI TEFERIÇI 60
6. DENIS GABA 50
7. ALEX PRIFTI 40
8. TIMOTEO ARAPI 40
9. DRINO GALIQI 30
10. KEVIN DAKOLI 30
11. KLEDI LIÇO 30
12. ARMEND GALIQI 20
13. LAERT BERISHA 20
14. ODIN DIBRA 20

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. EMILI BILALI 230
2. AJRI HOXHA 185
3. AMINA XHAFERRI 135
4. ANATEREZA GULI 125
5. KEISI KALUSHI 120
6. ENKI HYSENI 100
7. NENSI HAXHIA 40
8. LIDIA METHASANI 40
9. ONEJSA MERKASHI 40
10. ARBIANA DURO 10
11. SIRDA MERDOSTI 10

 

 

KATEGORIA U16

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. KLEDI GABA 80
2. ARLIS MUKA 60
3. ENO HASA 60
4. DRINO GALIQI 50
5. DHIMITËR MINDILI 45
6. REGI HALILI 45
7. ODEON DIBRA 40
8. MARKO MCCOY 30
9. DAMIAN METHASANI 20
10. KEVIN DAKOLI 20
11. KEVIN PËRMETI 20
12. TOMAS MICI 20

 

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. GRESI BAJRI 374
2. AMINA XHAFERRI 60
3. JUNA DANI 60
4. REA QINAMI 45
5. STELA GABETA 45
6. AJRI HOXHA 40
7. ANATEREZA GULI 40
8. KEJSI LOHJA 30
9. LEJLA SIJARIÇ 30
10. LIDIA METHASANI 30

 

KATEGORIA U18

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. SKERDI HASA 64
2. JOAN KOTI 45
3. FRENKLI QARRI 30
4. TOMAS STRATOBERDHA 30
5. KRISTO TARUSHA 20

 

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. GRESI BAJRI 90
2. REA QINAMI 30

 

KATEGORIA ADULT

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. ARBËR SULSTAROVA 210
2. MARTIN MUEDINI 170
3. MARTIN HYSENBEGASI 65
4. AIGER SULO 50
5. BATI VARFI 50
6. KEVIN KACELI 50
7. REGI HALILI 50
8. MARIO ZILI 40
9. GENAJD SHYPHEJA 30
10. ADMIR SUKAJ 10
11. ALBI KARASANI 10
12. ARJAN BAKALLI 10
13. ENO HASA 10
14. SKERDI HASA 10
15. TAULANT PRENÇI 10

 

 

FEMRA

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. GRESI BAJRI 240
2. KRISTAL DULE 215
3. JUNA DANI 95
4. BRUNILDA MRRUKU 80
5. REA QINAMI 80
6. IZREME MULLIÇI 50
7. IRENA KITA 40
8. VIVIAN MUÇI 30
9. ANILA LUMA 20
10. JONA KËLLEZI 20
11. KEJSI LOHJA 20
12. MIMOZA SELFO 20
13. ANISA METALLA 10
14. ENKELA MEZINI 10
15. JONA BOROVA 10
16. ZELA LLESHI 10

 

 

KATEGORIA SENIOR+35

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. SENAD TAFA 60
2. MIRON RADOVICKA 45
3. ADNAN SUKA 30
4. GENCI ÇAKÇIRI 30
5. ALBAN HASANI 20
6. EDI PELINKU 20
7. MILDON KUMARAKU 20
8. ELTON DOMA 10
9. ELVIS BILALI 10
10. GERT META 10
11. MERITON NALLBANI 10
12. REDI DABULLA 10
13. SOKOL JUBICA 10
14. SOKOL TIGANI 10
15. VISAR GRUDA 10
16. ALIS BASHI 5
17. ANDI KLEFTI 5
18. DHIMITËR JANI 5
19. FABIAN KUKA 5
20. FLORIAN DABULLA 5
21. SERKIZ LUMANAJ 5

 

 

KATEGORIA SENIOR +45

 

MESHKUJ

Renditja Emër Mbiemër Pikët
1. ADRIAN BLETA 60
2. ANDI BILALI 45
3. SHPËTIM HOXHA 30
4. SOKOL HOXHA 30
5. BLEDI BILALI 20
6. ERVIN HASKO 20
7. AGRON HAFIZI 10
8. ARTAN DIZDARI 10
9. BERNARD FRROKU 10
10. DRITAN KRUJA 10
11. ENRIK SULEJMANI 10
12. GENTIAN MANI 10
13. RUBIN SMAKAJ 10
14. ALBERT DERVISHAJ 5
15. DENIS BASHLI 5
16. ERI HOXHA 5
17. HYSEN ZMIJANI 5
18. VLERAR GJYLBEGU 5