lajme

Shkodra perfaqesuese ne Europe U12

Gresi Bajri, tenistja 12 vjecare nga Shkodra qe perfaqeson, flamurin kuq e zi ne turneun Tennis Europe U12 ne Siroki te Bosnje Hercegovines, fitoi sot ne raundin e dyte te shortit kunder lojtares sllovene, mbarteses se dyte te turneut dhe neser luan ne cerekfinale ne pritje te lojtares serbe ose kroate. Gresi te lumte dhe suksese ne raundin tjeter.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*